Поиск
Реклама

Виробництво та продаж товарів для благоустрою міст, паркінгів та доріг.

Виробництво та продаж товарів для благоустрою міст, паркінгів та доріг. Широкий асортимент товарів на нашому сайті www.avto-parking.com.ua Постачання та продаж товарів комунальним підприємствам, комерційним організаціям та приватним особам. Підбір обладнання, докладний опис товарів, консультації, швидкий заказ, сертифікати, оперативне відвантаження, гарантія, ціни виробника. Надійність з 2005 року. Товари для благоустрою, паркові ліхтарі, стовпчики, тактильна плитка, поліуретанова тактильна плитка, тактильна стрічка, сидіння для трибун, сидіння пластикові, облаштування доріг, паркувальне обладнання, дорожнє обладнання, обладнання для благоустрою, обладнання для дорожньої безпеки, обладнання для промислової безпеки, товари для дорожньої безпеки, товари для промислової безпеки, обладнання для масових заходів, товари для масових заходів, товари для облаштування міст, товари облаштування доріг, виробництво пластикових виробів, виробництво резино технічних виробів, виробництво полімерних виробів, виробництво металевих виробів, садово паркове обладнання, товари для комунального сектору, товари для міського господарства, товари для житлово-комунального сектору, товари доступне середовище, постачання дорожніх виробів, товари для безпеки дорожнього руху, обладнання для доріг, обладнання для урочистих заходів, обладнання для парків, обладнання для скверів.Замовити обладнання для паркінгу, купити товари для автостоянки, облаштування місць паркування автомобілів тоді це до нас www.avto-parking.com.ua. В нас, великий каталог товарів для дорожнього будівництва, ви можете замовити дорожнє обладнання з сайту, краща ціна на тимчасові дорожні огорожі, всі вироби для облаштування доріг та вулиць за ціною виробника. Пропонуємо великий вибір стовпчиків дорожніх, тротуарних, стовпчиків для парковки, обмежувальних стовпчиків, направляючі стовпчики, сигнальні стовпчики, знімні стовпчики, пересувні стовпчики, орієнтувальні стовпчики. На сайті можете дізнатися про характеристики металевих стовпчиків які ми виробляємо, отримати детальний опис пластикових стовпчиків, виробництво гнучких стовпчиків гумових, також виробляємо стовпчики з нержавіючої сталі різних діаметрів та висоти. Товари для благоустрою міст, вироби для облаштування парків та скверів, облаштування площ. Тимчасові огорожі різні види, сучасні мобільні огорожі, стрічкові огородження. Актуальні ціни на товари для благоустрою міст, доріг та паркінгів на нашому сайті avto-parking.com.ua Ви можете зробити швидке замовлення через сайт, замовити по телефону, замовлення приймаються електронною поштою, зробити запит на viber. Для оптових закупівль та для постійних клієнтів працює система знижок! Великий список задоволених клієнтів, фото виконаних об'єктів, реальні відгуки кліентів. Працюємо з державними компаніями та установами, працюємо з приватними компаніями, приймаємо замовлення від приватних осіб.
Зробити замовлення, зробити заявку, замовити товар, отримати консультацію, телефонуйте +38 (044) 451-76-94 або +38 (067) 589-31-30 Ми працюємо понеділок- п'ятниця з 9:00 до 18:00 у неробочій час замовлення приймаються на електронну пошту або на viber +38 (050) 288-15-51
Паркувальні бар'єри Таблички для парковки Упор для коліс на парковку Гумовий колесовідбійнік для парковки Пандус гумовий для заїзду на бардюр Захисні куточки гумовий для колон Демпфер гумовий для кутів Захисні Накладки на стіну гумові Колесовідбійники металеві Стовпчики парковочні Стовпчики гнучкі Гумові стовпчики для паркінгу Конуси сигнальні Конуси гнучкі для паркінгу Конуси сигнальні гумові Стовпчики металеві Парковочні металеві стовпчики.

avto-parking.com.ua